Leave a comment

TCDD Akaryakıt ve Madeni Yağ İkmal Tesisi, Yumuşak Su İkmal İstasyonu İle 20 Adet Patinaj Kum İkmal Tesisi Projesi İptal edilen ihaleye 2013 yılında yeniden çıkılacak

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü’nün, “Demiryolu Araçları İçin, Atölye, Depo ve İstasyonlara 35 adet Akaryakıt ve Madeni Yağ İkmal Tesisi, Yumuşak Su İkmal İstasyonu ile 20 Adet Patinaj Kum İkmal Tesisinin Anahtar Teslimi Kurulması Yapım İşi” ihalesi ile ilgili şartname hazırlık çalışmalarına bugünlerde yeniden başlanacak.

Yatırımlar Dergisi’nin, aldığı bilgiye göre; ihale ile ilgili çalışmaların tamamlanmasından ve gerekli onayların alınmasından sonra 2013 yılında ihale ilanı yapılarak firmalardan teklif vermeleri istenecek.

Bilindiği gibi son teklif verme tarihi 01 Kasım 2012 olarak ilan edilen ihale iptal edilmişti. Daha önce de 15 Şubat 2011 günü teklifleri toplanan “demiryolu araçları için atölye, depo ve istasyonlara 39 adet akaryakıt ve madeni yağ ikmal tesisinin anahtar teslimi yapım işi” ihalesi KİK tarafından iptal edilmişti.

Kaynak : Yatırımlar

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: