Leave a comment

TÜVASAŞ engelli personeliyle buluştu

TÜVASAŞ engelli personeliyle buluştu

Tüvasaş Genel Müdürü Erol İnan ve TÜRK İŞ İl Temsilcisi Cemal Yaman fabrikada çalışan engelli personel ile bir araya geldi.
Türkiye Vagon Sanayii AŞ (TÜVASAŞ) Genel Müdürü Erol İnan, Demir Yol-İş Sendika ve Türk- İş Bölge Temsilcisi Cemal Yaman, Türk Metal Sendika Başkanı Şahin Kaya’nın ve Tüvasaş genel müdürlüğünde çalışan 60 kişinin aralarında bulunduğu bir yemek organizasyonunda TÜVASAŞ engelli personeliyle buluştu.

Türk-İş Bölge Temsilcisi ve aynı zamanda Demir Yol-İş Sendika Başkanı olan Cemal Yaman ” Sizlerle birlikte olmak bizleri çok mutlu ediyor. Fabrikamız yaşasın, bizler de yaşayalım. Günün detaylı ile ilgili fazla konuşmak istemiyorum. Çünkü herkes, her gün, her platformda konuşuyor. Biz arkadaşlarımızla birlikte olduk, onlarla bir yemek yemeyi uygun gördük. Bunun devamını diliyoruz. ” diye konuştu.

Tüvasaş’ın engelli işçilerinden biri olan Mahmut Terzi ” Genel müdürümüz Erol İnan’a ve Şube Başkanımız Cemal Yaman’a, yemeğe katılan tüm çalışanlar adına teşekkür ediyorum. İnşallah bu birlikteliğin devamı için, hep birlikte beraber olmayı temenni ediyorum. ” dedi.

Kaynak : medyabar.com

Advertisements

0 comments on “TÜVASAŞ engelli personeliyle buluştu

  1. […] TÜVASAŞ engelli personeliyle buluştuTÜVASAŞ engelli personeliyle buluştu Tüvasaş Genel Müdürü Erol İnan ve TÜRK İŞ İl Temsilcisi Cemal Yaman fabrikada çalışan engelli personel ile bir araya geldi. Türkiye Vagon Sanayii AŞ (TÜVASAŞ) Genel Müdürü Erol İnan, Demir Yol-İş Sendika ve Türk- İş Bölge Temsilcisi Cemal Yaman, Türk Metal Se… […]

  2. […] TÜVASAŞ engelli personeliyle buluştuTÜVASAŞ engelli personeliyle buluştu Tüvasaş Genel Müdürü Erol İnan ve TÜRK İŞ İl Temsilcisi Cemal Yaman fabrikada çalışan engelli personel ile bir araya geldi. Türkiye Vagon Sanayii AŞ (TÜVASAŞ) Genel Müdürü Erol İnan, Demir Yol-İş Sendika ve Türk- İş Bölge Temsilcisi Cemal Yaman, Türk Metal Se… […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: