Leave a comment

Antalya toplu ulaşım konusunda atak yaptı

Antalya toplu ulaşım konusunda atak yaptı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ın talimatıyla Antalya toplu ulaşım konusunda atak yaptı artık Varsak’tan sadece Cumhuriyet Meydanı’na değil Antalya’nın her yerine toplu ulaşım kolaylaştı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Dairesi Başkanlığı’nın bilimsel veriler ışığında yapılan kent içi ulaşımda planlama çalışmaları sonuçlarını vermeye başladı. Vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda bir günde farklı 25 tabela taşıyan çok sayıda toplu taşıma aracı Varsak’tan geçiyor.

ŞİKAYETLER DEĞERLENDİRİLDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ın halkla buluşmaları kapsamında Varsak’ta düzenlediği toplantıda vatandaşların toplu ulaşımla ilgili gelen şikayetleri değerlendirildi. Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Daire Başkanlığı,Antalya toplu ulaşım konusunda atak yaptı, Varsak’taki tüm sitelerin toplu ulaşımdan yararlanması konusunu mercek altına alarak, bölgedeki denetimleri artırdı.

VARSAK’TA DEPOLAMA MERKEZİ KURULDU

Şehir içi ulaşımda daha önce Varsak Pazaryeri yanında bulunan toplu taşıma aktarım merkezine, Varsak Depolama Merkezi eklendi. Yeni depolama merkezi, toplu taşıma araçlarının ilk çıkış ve varış noktaları zamanlamasında büyük önem taşıyor. Varsak’tan sadece şehir merkezi ve hastanelere değil; Topallı, Gaziler, Aksu, Özgürlük Bulvar, Lara, Konyaltına Plajları ve Terminale tek araçla gidilebiliyor.Antalya toplu ulaşım konusunda atak yaptı ve antalyalı rahatladı

Kaynak : www.haber3.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: