Leave a comment

Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin TÜVASAŞ ziyareti

Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin TÜVASAŞ ziyareti

Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin TÜVASAŞ ziyareti. 11 ve 12’inci sınıf öğrencilerinden oluşan ‘Bilim ve Teknoloji Kulübü’ üyeleri bir okul gezisi düzenleyerek, Türkiye Vagon Sanayi’yi ziyaret ettiler.
Toplam 30 öğrenci ile birlikte Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi Kimya Öğretmenleri Aysel Çil ve Celal Kınık’ın katıldığı programda, Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin TÜVASAŞ ziyareti nde eğitim salonunda tanıtım filmi izlettirildi. Ardından öğrencilerin merak ettikleri konulardaki sorularına cevap verilerek, açıklamalar yapıldı.

Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi Kimya Öğretmeni Celal Kınık TÜVASAŞ’ın öğrencilerin en çok ilgisini çeken yer olduğunu belirterek sözlerine şu şekilde devam etti; ”Bilim ve Teknoloji Kulübü öğrencilerimiz hem teknolojik gelişmelere karşı ilgili hem de şehrimizde yapılan çalışmalara yakınlık duyuyorlar. Bugün buraya gelen öğrencilerimizin çoğu mühendislik okumak istiyor. Merak ettikleri pek çok sorunun cevabını aldılar. Bu anlamda geziden çok memnun kaldık. Bizi ilgiyle karşılayan TÜVASAŞ’a çok teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak : medyabar.com

Advertisements

0 comments on “Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin TÜVASAŞ ziyareti

  1. […] Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin TÜVASAŞ ziyaretiFigen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin TÜVASAŞ ziyareti Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin TÜVASAŞ ziyareti. 11 ve 12′inci sınıf öğrencilerinden oluşan ‘Bilim ve Teknoloji Kulübü’ üyeleri bir okul gezisi düzenleyerek, Türkiye Vagon Sanayi’yi ziyaret ettiler. Toplam 30 öğren… […]

  2. […] Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin TÜVASAŞ ziyaretiFigen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin TÜVASAŞ ziyareti Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin TÜVASAŞ ziyareti. 11 ve 12′inci sınıf öğrencilerinden oluşan ‘Bilim ve Teknoloji Kulübü’ üyeleri bir okul gezisi düzenleyerek, Türkiye Vagon Sanayi’yi ziyaret ettiler. Toplam 30 öğren… […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: