Leave a comment

İZBAN Torbalı Kuşçuburnu istasyonu proje yapımı ihalesi ile ilgili çalışmalara başlandı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın, “İzmir Banliyö Sisteminin Geliştirilmesi Projesi” kapsamındaki İZBAN Torbalı Kuşçuburnu istasyonu Proje Yapımı  ihalesi ile ilgili çalışmalara başlandı.

Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre, çalışmaların tamamlanmasından sonra proje yapımı ihalesi ile ilgili ilan yayımlanacak. İhale ilanının bugünlerde yapılarak firmalardan teklif isteneceğini belirten yetkililer istasyonla ilgili yapım ihalesinin ise 2013 yılı içinde gündeme geleceğini kaydettiler.

Proje ihalesine ait şartnemeler ilanın yayımlanmasından sonra bedeli karşılığında İzmir Büyükşehir Belediyesi Banliyö ve Raylı Sistem Yatırımları Dairesi Başkanlığı’ndan temin edilebilir.

Kaynak : Yatırımlar

Advertisements

0 comments on “İZBAN Torbalı Kuşçuburnu istasyonu proje yapımı ihalesi ile ilgili çalışmalara başlandı

  1. […] İZBAN Torbalı Kuşçuburnu istasyonu proje yapımı ihalesi ile ilgili çalışmalara başlandı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın, “İzmir Banliyö Sisteminin Geliştirilmesi Projesi” kapsamındaki İZBAN Torbalı Kuşçuburnu istasyonu Proje Yapımı  ihalesi ile ilgili çalışmalara başlandı. Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre, çalışmaların tamamlanmasından sonra proje yapımı ihalesi i… […]

  2. […] İZBAN Torbalı Kuşçuburnu istasyonu proje yapımı ihalesi ile ilgili çalışmalara başlandı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın, “İzmir Banliyö Sisteminin Geliştirilmesi Projesi” kapsamındaki İZBAN Torbalı Kuşçuburnu istasyonu Proje Yapımı  ihalesi ile ilgili çalışmalara başlandı. Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre, çalışmaların tamamlanmasından sonra proje yapımı ihalesi i… […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: