Leave a comment

Perpa Metrobüs Durağı Açıldı

Perpa Metrobüs Durağı Açıldı

Bir süre önce üst geçit yapımı için kapatılan Perpa Metrobüs Durağı Açıldı
Darülaceze (Perpa) durağında geçici üst geçidin yapımının tamamlanmasının ardından, durak yeniden faaliyete girdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, D-100 Karayolu Perpa önünde daralma yaşandığı gerekçesiyle yaklaşık 2 hafta önce Talatpaşa Köprüsü ve metrobüs durağının bulunduğu kısımda geçici yaya üst geçidi projesini uygulamaya koydu.

Bu kapsamda, Kağıthane-Talatpaşa Mahallesi ile Şişli-Kaptanpaşa Mahallesi arasında yaya ve araç erişimini sağlayan Dereyolu (Talatpaşa) Köprüsü’nün ayaklarının, yolu daraltması sebebiyle 3 şeride düşen yolun, 4 şeride çıkartılabilmesi için köprünün yıkılarak yeniden yapılacağı zamana kadar geçici yaya üst geçidi yapımına başlanmıştı.

Geçici yaya üst geçidinin tamamlanmasıyla birlikte metrobüs yeniden Darülacize ( Perpa Metrobüs Durağı Açıldı ) durağında durmaya başladı.

Kaynak : www.internethaber.com

Advertisements

0 comments on “Perpa Metrobüs Durağı Açıldı

  1. […] Perpa Metrobüs Durağı AçıldıPerpa Metrobüs Durağı Açıldı Bir süre önce üst geçit yapımı için kapatılan Perpa Metrobüs Durağı Açıldı Darülaceze (Perpa) durağında geçici üst geçidin yapımının tamamlanmasının ardından, durak yeniden faaliyete girdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, D-100 Karayolu Perpa önünde daralma yaşand… […]

  2. […] Perpa Metrobüs Durağı AçıldıPerpa Metrobüs Durağı Açıldı Bir süre önce üst geçit yapımı için kapatılan Perpa Metrobüs Durağı Açıldı Darülaceze (Perpa) durağında geçici üst geçidin yapımının tamamlanmasının ardından, durak yeniden faaliyete girdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, D-100 Karayolu Perpa önünde daralma yaşand… […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: