Leave a comment

Metrobüs Kartı İle Ankaralılar Daha Ekonomik Yolculuk Yapacak

Metrobüs Kartı İle Ankaralılar Daha Ekonomik Yolculuk Yapacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, hızlı ve konforlu seyahat imkanı veren metrobüslerle taşımalı sistemin pilot uygulamasına Gölbaşı-AŞTİ arasında başladı.
Gölbaşı-AŞTİ metrobüs sistemi Metrobüs Kartı ile daha ekonomik olacak.Yeni basılan “ Metrobüs Kartı ” ile bu sistemi kullanan vatandaşlar, 75 dakika içinde ilk binişten sonra ikinci ve üçüncü aktarmalarda ücret ödemiyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin kent içi ulaşımında başlattığı bu yeni uygulama ile vatandaşlar, hem uzun bir mesafeyi kısa sürede katederken hem de “Metrobüs Kartı” ile ekonomik yolculuk etme imkanı bulmuş oluyor. Uygulamanın henüz pilot aşamasında olduğunu kaydeden yetkililer ise, tespit edilen aksaklıkların kısa sürede giderilerek, vatandaşların daha iyi hizmet alabilmesi için çalışmaların süreceğini kaydettiler.

Kaynak : www.haberciniz.biz

Advertisements

0 comments on “Metrobüs Kartı İle Ankaralılar Daha Ekonomik Yolculuk Yapacak

  1. […] Metrobüs Kartı İle Ankaralılar Daha Ekonomik Yolculuk YapacakMetrobüs Kartı İle Ankaralılar Daha Ekonomik Yolculuk Yapacak Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, hızlı ve konforlu seyahat imkanı veren metrobüslerle taşımalı sistemin pilot uygulamasına Gölbaşı-AŞTİ arasında başladı. Gölbaşı-AŞTİ metrobüs sistemi Metrobüs Kartı ile daha ekonomik … […]

  2. Aman aman ne kadar hızlı ve konforlu bir bilseniz. Eskiden tek vasıta ve tek biletle yarım saatte gittiğimiz yere şimdi 3 yada 4 vasıta ile 2 bilet parası vererek ve 1,5 saate ulaşıyoruz

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: